Skip to the main content
Menu
Menu
Vind club/district
Inloggen
Welkom bij
B.K. Ons Genoegen
Home
Berichten
Uitslagen & Klassementen
Clubcompetities
Klassementen
Agenda
Clubinformatie
Algemene gegevens
Leden
Commissies
Bestuur
Functionarissen
Fotogalerij
Praat mee!
BC de Runde
Stuur bericht
//todo
Verstuur bericht aan
×
Je e-mailadres
*
Bericht
*
Bridge- en Boekenshop
Vind club/district
Inloggen
Competities
Home
Competities
NBB-Clubranking Donderdagavond
NBB-Clubranking Donderdagmiddag
Uitslagen
Slemcompetitie
Wedstrijdkalender DoAv
Tussenstand slemcompetitie per 21-03-2024
Rang
Paar
Score
Punten
1
Jacqueline van Welzenis & Ronald Marks
19
11380
2
Coen den Boer & Herman Teunissen
17
10250
3
Rianne Schuizeman & Marian van der Wouden
15
11220
4
Jan de Jong & Hans de Wit
14
10230
5
Hans van Kersbergen & Wil-Jan van Leeuwen
13
10090
5
Henriette Lomax & Andrew Lomax
13
9200
7
Theo Cornet & Marcel Bergshoeff
10
8920
8
Wim Teunissen & Jack Spoel
8
4890
8
Connie Cornet & Trudi Spaargaren
8
6100
8
Nanne Muller & Cor Palsgraaf
8
4860
11
Wilma van Beurden & Theo Groen
7
5080
12
Lenny Caljouw & Sjaak Caljouw
6
3920
12
Elsbeth Schoppert & Irene Smits
6
3900
14
Cees Docter & Adri Heerkens
4
2410
14
Arie Groenenboom & Gerrit Konings
4
2340
14
Peter Dijkgraaf & Frans Vis
4
3190
14
Jos Heuvelman & Rik van Woudenberg
4
1970
14
Tjits Wattel & Paul Prieckaerts
4
3680
19
Lieske Vorst & Rinus Penninx
3
1860
19
Sybille Berden & Thelma Lentz
3
2370
21
John Hexspoor & Frank Lentz
2
730
21
Rianne Schuizeman & Irene Smits
2
980
21
Yvonne Remmelzwaan & Hans Remmelzwaan
2
1470
21
Irene Smits & Jan Wegman
2
1430
21
Thelma Lentz & Frank Lentz
2
980
21
Paula Dijkgraaf & Clara Vis
2
1920
21
Theo Cornet & Cees van Dooijewaard
2
980
28
Irene Smits & Clara Vis
1
770
28
Irene de Graaff & Philip van Diest
1
1360
28
Hans Spijkers & Guus Wouters
1
1340
28
Clara Vis & Martijn Vis
1
330
32
Cees van Dooijewaard & Paul Stamps
0
1120
33
Rosa van Luinen & Thelma Lentz
-1
-100
33
Sybille Berden & Rosa van Luinen
-1
-50
33
Clara Vis & Jack Spoel
-1
-500
33
Mieke Slootjes-Burggraaf & Irene Smits
-1
-200
33
Cockie Alleijn & Ancilla van Oosterhout
-1
1980
33
Andre Romeijn & Frans Vrijdag
-1
-50
39
Ria Veldhuis & Jos Veldhuis
-2
-250
Wedstrijdkalender Donderdagavond 2023-2024
Datum
Type drive
ronde
zitting
7-sep
1-1
14-sep
1-2
21-sep
1-3
28-sep
1-4
5-okt
1-5
12-okt
ALV
1-6
19-okt
2-1
26-okt
viertallen
1
2-nov
2-2
9-nov
2-3
16-nov
2-4
23-nov
2-5
30-nov
2-6
7-dec
viertallen
2
14-dec
3-1
21-dec
Kerstdrive
Butler
28-dec
3-2
4-jan
3-3
11-jan
viertallen
3
18-jan
3-4
25-jan
3-5
1-feb
3-6
8-feb
4-1
15-feb
4-2
22-feb
viertallen
4
29-feb
4-3
7-mrt
4-4
14-mrt
4-5
21-mrt
4-6
28-mrt
Paasdrive
Butler
4-apr
5-1
6-apr
Halve Marathon
11-apr
viertallen
5
18-apr
5-2
25-apr
5-3
2-mei
5-4
9-mei
Hemelvaartsdag
geen bridge
16-mei
5-5
23-mei
5-6
30-mei
Einddrive
Butler
Vorige bericht nog niet verzonden
Nieuw bericht
Verder gaan waar je gebleven was
Verstuur bericht aan
Wil je lid worden van deze club? Vul dan het formulier in bij het menu 'Clubinformatie'
Naam
*
Club
Je e-mailadres
*
Telefoonnummer
Algemeen bericht